Advertisement

Advertisement

So zbraňou prepadol čerpaciu stanicu v Bratislave!

Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý so zbraňou v rukách odcudzil hotovosť na čerpacej stanici v Bratislave na Vajnorskej ulici.
Vydané  Text: 


Advertisement
Podľa informácií Polície SR zatiaľ neznámy maskovaný páchateľ **dňa 26.12. krátko pred 21:30 prepadol čerpaciu stanicu v Bratislave na Vajnorskej ulici.** Zamestnankyne z obavy o svoj život ušli do skladových priestorov. Páchateľ sa medzitým **zmocnil finančnej hotovosti vo výške viac ako 670€.** Počas lúpežného prepadnutia sa pri úteku ľahko zranila zamestnankyňa. Po páchateľovi sa pátra, **pokiaľ by ste mali viac informácií,** ktoré by smerovali k identifikovaniu muža, **smerujte ich na políciu.** **Popis osoby:** podľa súčasných informácií ide o muža vysokého cca 170-175cm strednej postavy, tvár mal maskovanú zelenou šatkou, oblečený bol v čierno-šedej bunde s kapucňou, na nohách mal čierne tenisky s bielou podrážkou a svetlo-sivé nohavice.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.