Suzuki malým turbomotorom verí, ľudí chce presvedčiť 10-ročnou zárukou.

V komentároch na Facebooku sa každý deň stretávame s ľuďmi, ktorí o malých trojvalcoch nechcú ani počuť. **Medzi najväčšie strašiaky môžeme zaradiť turbodúchadlo či filter pevných častíc, no vrásky na čele vodičom robí aj výkon pod zaťažením alebo skutočná životnosť týchto agregátov.** Veľkoobjemové atmosférické motory však pomaly miznú a tomuto trendu sa nevyhla ani populárna… Prečítať celé
Vydané Text: 

V komentároch na Facebooku sa každý deň stretávame s ľuďmi, ktorí o malých trojvalcoch nechcú ani počuť. **Medzi najväčšie strašiaky môžeme zaradiť turbodúchadlo či filter pevných častíc, no vrásky na čele vodičom robí aj výkon pod zaťažením alebo skutočná životnosť týchto agregátov.**
Veľkoobjemové atmosférické motory však pomaly miznú a tomuto trendu sa nevyhla ani populárna Vitara, ktorá nedávno prešla omladzovacou kúrou. **Z ponuky definitívne vypadla „hladká“ benzínová 1,6-ka VVT, ktorú mali v obľube najmä starší vodiči.** Po novom je v ponuke len dvojica preplňovaných benzínových agregátov o objeme 1,0 a 1,4 litra s označením Boosterjet. Hneď po predstavení modernizovaného modelu sa na internete, ako už býva zvykom, zdvihla veľká vlna kritiky voči novej ponuke motorov. **Automobilka Suzuki však svojím motorom verí,** a preto sa rozhodla uviesť na trh veľmi zaujímavú ponuku, ktorej cieľom je presvedčiť aj tých najväčších skeptikov o spoľahlivosti týchto agregátov.
**Na motory a prevodovky poskytne štandardne desaťročnú záruku s obmedzením až na 200 000 najazdených kilometrov.** Podmienkou je dodržiavanie servisných predpisov, zákazníkov však nenúti chodiť s vozidlom len do autorizovaných servisných stredísk Suzuki. **Rovnakú záruku navyše získal aj model SX4 S-Cross.**

Toto je nové Suzuki Vitara. Je najvyspelejším modelom od výrobcu.

Nová Vitara si opäť získala naše sympatie
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.