Vodič v Bratislave na prechode zrazil dve mladé ženy

VIDEO | Nepozornosť alebo arogancia? Dve mladé ženy prechádzali večer cez priechod pre chodcov po Panónskej ulici v Bratislave, keď do nich narazil vodič Škody Octavia.
Vydané Text: 

Vodič v Bratislave na priechode zrazil dve mladé ženy
Cesty sú nebezpečné aj vtedy, keď sú zdanlivo prázdne. V pondelok sa na Panónskej ceste v bratislavskej Petržalke odohrala nehoda, ktorá nedokáže asi nikoho nechať chladným. Hlavné úlohy v incidente hrajú dve 21-ročné ženy a 34-vodič Škody Octavia. Video z nehody zverejnila polícia SR na svojom Facebooku. Dve ženy prechádzali cez prechod pre chodcov, pričom až pri jeho samotnom konci do oboch z pravej strany do nich narazila Škoda Octavia. V priebehu niekoľkých sekúnd k ležiacim ženám dobehli ľudia, aby im pomohli. Zrejme bol medzi nimi aj vodič. 34-ročnému šoférovi nebolo zistené požitie alkoholu. Presné príčiny, ako aj okolnosti, ktoré tejto nehode predchádzali, sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania. Incident sa odohral v pondelok 30.1.2018 o 18:15 hodine.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.