Nový Ford Mustang už v predaji! Je ešte rýchlejší a úspornejší.

● Nový Ford Mustang prináša elegantnejší štýl, modernejšie motory, ostrejšiu jazdnú dynamiku a pokročilé asistenčné technológie pre nadšených európskych priaznivcov tohto kultového automobilu.
Vydané , zverejnil

Spoločnosť Ford predstavila nový model Mustang pre Európu. Tento kultový športový automobil prináša elegantný nový štýl, sofistikovanú modernizáciu motora a zavesenia kolies, pokročilé asistenčné technológie a viac možností osobného prispôsobenia.

Výkonný Mustang s okamžite rozpoznateľným profilom má teraz elegantnejší a športovejší vzhľad, zdokonalený technológiou osvetlenia LED, a ponúka na výber 11 výrazných farieb karosérie a nových diskov kolies z ľahkých zliatin. Očakáva sa, že nový Mustang bude mať historicky najvyššie zrýchlenie, pričom modernizovaný 5,0-litrový motor V8, ktorý dodáva očakávaný výkon 450 k, je spojený s novou 10-stupňovou automatickou prevodovkou od spoločnosti Ford.

Na obloženie dverí použili mäkké materiály príjemné na dotyk a kľučky dverí majú hliníkovú povrchovú úpravu. Stredová konzola má nový, ručne prešívaný mäkký poťah, ukončený ozdobným prešívaním v kontrastnej farbe, ktoré umocňuje pocit dynamiky a luxusu. Lemovanie prístrojového panela je v ponuke v štyroch nových hliníkových povrchových úpravách. V celom rade modelov Mustang je v ponuke aj balík pre interiér v uhlíkovej športovej úprave Carbon Sport, ktorého súčasťou sú výplne dverí a sedadiel z materiálu Alcantara a k tomu obruba prístrojového panela a hlavica radiacej páky z uhlíkových vlákien. Na zabezpečenie maximálnej miery pohodlia sú v celom modelovom rade prvý raz v ponuke aj kožou potiahnuté sedadlá s funkciou vyhrievania a chladenia a tiež vyhrievaný volant. Zákazníci, ktorí si zvolia možnosť kožených pretekárskych sedadiel Recaro, majú odteraz na výber tri farby poťahu: červenú Show Stopper Red, modrú Midnight Blue a čiernu Ebony.


Pokračujte na ďalší príspevok »