Advertisement

Advertisement

Skvostný Jeep Wrangler a kompilácia jeho najlepších tuningov

Pre niekoho neprakticky veľké auto s dizajnom traktora, pre iného životný štýl.
Vydané  Text: 


Advertisement
Tuning vie byť pre autodizajn hotovou pohromou. Je náročné odhadnúť hranicu medzi vkusnou úpravou a gýčom, preto by si úpravy áut mali brať do rúk iba dizajnéri a ľudia, ktorí berú tuning vážne. Občas sa ale stane, že aj smrteľníci vylepšia svoje auto tak, že im ich výtvor môže závidieť celý motoristický svet. Napríklad tieto Jeep Wranglery, ktoré jednoducho nemôžete nemilovať. Niektoré z nich sú síce práve na hranici gýču, ale balansujú na nej s úspechom a zatiaľ do jeho hlbín nepadajú. Prejdite si našu galériu pútavých úprav off-roadov Jeep Wrangler rôznych ročníkov, na konci nájdete porovnanie jednotlivých generácií.

Čítajte aj:

Nový Jeep Wrangler ukázal aj interiér. Sme spokojní, najtypickejší džíp si udržal charakter.
VEĽKÁ FOTOGALÉRIA: Nový Wrangler zostal Jeepom! A páčiť sa bude aj zeleným.


Ako je to s označeniami YK, JK, JL, … ?

Jeep Wrangler je legendárny automobil nielen pre svoje úžasné vlastnosti, ale aj pre nezameniteľný dizajn, ktorý sa s ním vlečie už desaťročia. Keď si pozeráte inzeráty na jazdené Wranglery, vďaka písmenám viete spoľahlivo určiť, o akú generáciu vozidla ide. Generácia YJ sa vyrábala v rokoch 1987 až 1995. Generácia TJ priniesla prvýkrát okrúhle predné svetlomety a vyrábala sa v rokoch 1997 až 2006. Práve ukončená generácia JK sa vyrábala od roku 2007 a v porovnaní s obomi predchádzajúcimi bola výrazne väčšia. Aktuálne nastupujúca generácia JL začína v modelovom ročníku 2018 a ako dlho ju bude Jeep vyrábať, zatiaľ nevieme. Životnosť jednej generácie Wranglera je však vzhľadom na súčasný automobilový priemysel neštandardne dlhá.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.