Technické údaje Citroen C4 Picasso 1.6 HDI (2007)

| Značka | Citroën |
| Model | C4 Picasso |
| Typ | 1.6 HDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2007 |
| Dĺžka | 4470 mm |
| Šírka | 1830 mm |
| Výška | 1660 mm |
| Rázvor | 2728 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1489 kg |
| Užitočné zaťaženie | 561 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 500-605 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1734 dm3 |
| Max. výkon | 110 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1560 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 145 g/km |
| Cena |





















