Advertisement

Advertisement

Nový Citroën C4, videotest Defendera, pozor na doklady v aute, test Honda Jazz a Jazz Crosstar | Nedeľník

Každú nedeľu pre vás pripravujeme výber toho najčítanejšie a najzaujímavejšieho z nášho webu www.Autoviny.sk
Vydané  Text: 


Advertisement

Nový auto motor a šport č. 07/2020 je už v predaji!

Prinášame vám kompletný obsah nového vydania časopisu auto motor a šport! Číslo 7/2020 je v predaji od pondelka 15.6.2020 hneď s dvomi prílohami EXTRA!

Každú nedeľu pre vás pripravujem súhrn správ, ktoré sa na základe čitateľského ohlasu ukázali ako najzaujímavejšie, najdôležitejšie alebo skrátka najčítanejšie. V priebehu týždňa pre vás napríklad kolegovia Michal a Juraj pripravili skvelý videotest nového Land Rovera Defender, venovali sme sa problematika ponechávania dokladov vo vozidle počas parkovania, spravodajsky sme podchytili aktuálne záplavy na Slovensku, zverejnili prvé jazdy na horúcich novinkách Honda Jazz a Honda Jazz Crosstar, boli sme pri otvorení prvej slovenskej rýchlonabíjačky na elektromobily od IONITY a nesmieme zabudnúť ani na článok o nádhernom SUV kupé CITROEN C4.
Ilustračná fotografia: Moderné automobily majú rôzne bezpečnostné funkcie, napríklad aj kamerou sledované okolie vozidla, ako Honda E, no význam praktických skúšok je naďalej nesporný. Ak chcete za svojím vozidlom ťahať ťažší príves, napríklad karavan, je potrebné absolvovať osobitnú skúšku.
Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTube a Instagrame. Prevádzkujeme tiež špeciálny portál AUTOSKOLA.AUTOVINY.SK, kde nájdete testy autoškoly – bez registrácie, bez reklám a úplne zadarmo. Na ďalšom portáli AUTOSKOLA.AUTOVINY.SK/KVIZY nájdete veľké množstvo zábavných, poučných a zaujímavých kvízov o autách, histórii autopriemyslu, o rekordoch a značkách. ### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie príspevky uplynulého týždňa.

Nový SEAT Ateca 2020: všetky informácie na jednom mieste!

Z Atecy sa stalo malé Tarraco. Výrazná modernizácia prospela v ideálnom čase, estetika však nie je všetko - Ateca prešla aj vylepšením techniky.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.