Novinky o šrotovnom 2020, drastický pokles predaja naftových áut, nová S-ka či test Renault Captur | Nedeľník

Nový nedeľný výber správ od magazínu AUTOVINY.SK – auto motor a šport.
Vydané , zverejnil

Do predaja prichádza nové dvojčíslo časopisu auto motor a šport! (č. 05-06/2020)

Od pondelka 27. apríla 2020 je v predaji špeciálne dvojčíslo časopisu auto motor a šport máj+jún 2020. Prinášame vám kompletný obsah nového dvojčísla.

Každú nedeľu pre vás pripravujeme súhrn správ, ktoré sú podľa nás najzaujímavejšie, najdôležitejšie a ktoré sa ukázali ako najčítanejšie v uplynulom týždni.

Uplynulý týždeň bol opäť veľmi bohatý na zaujímavé správy zo sveta motorizmu, autopriemyslu a publikovali sme testy nových áut. Žili sme napríklad aj novými správami o šrotovnom, ktoré sme v súvislosti s koronakrízou očakávali ako samozrejmosť, odhalil sa dizajn aj s interiérom nového Mercedesu triedy S, BMW dá zrejme zbohom motoru V12 a nové lacná autá čoskoro zásadne zdražejú, čoho svedkami sme už teraz.

Inzercia

Advertisement

Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTube a Instagrame.

### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie príspevky uplynulého týždňa.

Mercedes-Benz predstavil trojicu plug-in hybridov

Automobilka sľubuje, že zástavba techniky uberie z priestoru pre posádku a batožinu minimálne. A to znie lákavo, či nie?

Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.