Advertisement

Advertisement

Nedeľník: Nový Peugeot 208, test Dacia Logan MCV Stepway, príkazy z EÚ či nové logo KIA

V priebehu týždňa sme sa venovali mnohým publicistickým témam, priniesli sme horúce aktuality i nové testy áut. Prejdite si tie najdôležitejšie. Najčítanejšie články tohto týždňa #07
Vydané  Text: 


Advertisement

Úplne nový auto motor a šport č. 3/2019 je už v predaji

Za nezmenenú cenu 3,30 € prináša popri bohatej nádielke testov áut a tém aj vstupenku na FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross v hodnote 10 € úplne zdarma!

Každý týždeň na Autovinách publikujeme približne štyridsať príspevkov a ešte viac ich zverejňujeme na našej Facebook stránke Auto Motor a Šport – Slovensko, je preto veľmi ľahké stratiť prehľad a prehliadnuť niektorý z dôležitých alebo inak zaujímavých článkov. Každú nedeľu preto pre vás pripravujeme toto zhrnutie tých najčítanejších a najzaujímavejších príspevkov z uplynulého týždňa. Za 7. týždeň v roku 2019 (18.2.2019-24.2.2019) vyberáme nasledovné príspevky:

39 značiek áut, ktoré zvolávali do servisov najčastejšie v roku 2018

Pre niekoho môže byť táto štatistika dôvodom na stratu dôvery k tej či inej značke, iní práve takto zisťujú, ktorý výrobca je zodpovedný a svoje modely zvoláva z preventívnych dôvodov.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.