Aktuality

Audi TTS
Aktuality

Audi TTS

Audi predstaví v Detroite špičkovú verziu športového modelu TT s písmenkom S na konci. Najsilnejšie TT v histórii poháňa dvojlitrový turbomotor.
Buick Riviera
Aktuality

Buick Riviera

Americká značka Buick, ktorá patrí do koncernu GM, ukáže na autosalóne v Detroite koncept kupé s legendárnym menom Riviera.
Saab 9-4X BioPower
Aktuality

Saab 9-4X BioPower

Saab veľa úspechov s veľkým SUV 9-7X nedosiahol, preto to skúsi o triedu nižšie. Koncept modelu 9-4X ukázal výrobca v Detroite.
Detroit 2008: Ďalšie novinky Fordu
Aktuality

Detroit 2008: Ďalšie novinky Fordu

Ford okrem vizionárskeho konceptu Explorer America priniesol do Detroitu aj modely, ktoré sú podstatne bližšie k sériovej výrobe. Štúdia štvordverového sedanu z radu Verve by to mala stihnúť do dvoch rokov, "malý" pick-up F150 už o pár mesiacov.
Audi R8 V12 TDI
Aktuality

Audi R8 V12 TDI

Podľa očakávania sa v Detroite ukázalo aj Audi R8 s motorom TDI V12, zatiaľ však len ako koncept. Tento model by mohol dobyť poslednú benzínovú baštu: superšportové automobily.
Chevrolet
Aktuality

Chevrolet

Chevrolet ponúka s výraznou zľavou štvordverové Aveo predchádzajúcej generácie, ktoré môže byť vaše už od 8 100 € (244 026 Sk). Zvýhodnená kúpa sa týka aj modelu Cruze. Základná verzia má zaujímavú cenovku 12 750 € (384 107 Sk). K obom vozidlám navyše záujemcovia dostanú predĺženú 5-ročnú záruku. Ponuka platí pri využití značkového financovania. Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Autovinka roka
Aktuality

Autovinka roka

Autoviny.sk, nový internetový magazín najnavštevovanejšieho portálu na slovenskom internete Zoznam.sk a časopisu auto motor a šport, pripravili v rámci úvodnej kampane prvú celoslovenskú internetovú anketu o auto roka s názvom Autovinka roka, čím vytvorili novú tradíciu internetovej voľby. Návštevníci stránky vyberali z 34 automobilových noviniek a hlasovali formou registračných formulárov.
Lincoln MKT
Aktuality

Lincoln MKT

Lincoln uviedol v Detroite koncept luxusného cestovného automobilu MKT. Ten uvádza značku do zatiaľ neprebádaného segmentu vanov.