Lcv

TEST BYD ETP3: Prvý raz sme testovali čínsky BYD, je veľkým lákadlom pre firmy

 • Elektrické autá nemusia byť technologicky ohromujúce, aby ich zákazníci ocenili. Elektrické LCV BYD ETP3 je toho príkladom, predáva sa za menej ako 30-tisíc.

   Základné údaje: 3,5 m³, 100 kW, 100 km/h a reálny dojazd presahujúci 200 km.  Jednoduchšie elektrické LCV oslovuje cenou 29 990 € bez DPH.
 • Nissan a Renault odhalili novú generáciu vozidiel pre kuriérov a živnostníkov. Nový Interstar a Master znižujú náklady na dopravu na minimum

 • Nissan Interstar bude u nás v predaji s naftovým aj plne elektrickým pohonom. Naftová verzia má najlepšiu spotrebu paliva v triede, elektromobil má náklady na palivo ešte podstatne nižšie.

   Záruka na batériu je 8 rokov/160 000 km, čo je silný motivujúci faktor pre firmy či živnostníkov. Zaujímavosťou je „futuristický brzdový systém s jedným brzdovým valcom“.
 • Nissan Townstar Van a Interstar: Firemné superhviezdy

 • Townstar Van a Interstar. Nissan neskromne používa v názvoch svojich úžitkových vozidiel hviezdu. Má na to právo, pretože žiadny nákupca vozidiel do vozového parku tieto modely nemôže prehliadnuť.

   Zatiaľ čo Townstar Van je v portfóliu stále novinkou, Interstar prichádza po trinástich rokoch s nepopierateľným potenciálom.