Nový základný agregát pre Audi A3 Cabrio

Audi A3 Cabrio sa dosiaľ ponúkalo len s prepĺňanými agregátmi, ponuku však teraz rozširuje atmosférický štvorvalec 1.6.
Vydané Text: 

Známy agregát disponuje výkonom 75 kW (102 k) a krútiacim momentom 148 Nm. A3 Cabrio s ním zrýchľuje z 0 na 100 km/h za 12,5 sekundy a rýchlomer sa zastaví na hodnote 183 km/h. Auto spotrebuje v priemere 7 litrov benzínu na 100 km.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.