Advertisement

Advertisement

Superšport s logom Aston Martin

Aston Martin už modelom DBS koketoval so svetom exkluzívnych superšportov, teraz však prichádza skutočný kráľ.
Vydané  Text: 


Advertisement
Pod označením One-77 sa bude skrývať najlepší a najsilnejší Aston Martin všetkých čias. Tešiť sa môžeme na šasi z uhlíkových vlákien, ručne robenú hliníkovú karosériu s aktívnymi aerodynamickými prvkami a dvanásťvalec 7.3. Akousi samozrejmosťou je, že Aston Martin vyrobí len limitovanú seŕiu svojho nového auta snov, presne 77 očíslovaných kusov. Prví majitelia sa budú z nového Astona môcť radovať približne o rok.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.