Advertisement

Advertisement

Lotus projekt Eagle

Rast tradičnej anglickej značky Lotus by mal zabezpečiť projekt Eagle, v rámci ktorého spoznáme spolu až tri nové modely. Meno prvého vozidla bude zverejnené dnes počas British Motorshow v Londýne.
Vydané  Text: 


Advertisement
Automobil na obrázku zatiaľ poznáme len pod krycím menom Eagle. Strohé informácie prezrádzajú, že ako pohonná jednotka by mal slúžiť benzínový šesťvalec s objemom 3,5 litra, ktorý dosahuje výkon 206 kW (280 k). Pojde o ľahké vozidlo, ktoré sprostredkuje budúcim majiteľom zážitok z jazdy typický pre značku Lotus. Eagle je projekt výkonného riaditeľa, ktorý ešte v októbri 2006 zverejnil strategický biznis plán zameraný na rast anglickej značky. V rámci neho verejnosť spozná dokopy tri nové modely, ktoré by sa mali začať vyrábať na jeseň roka 2009. Plánuje sa s výrobou 2000 kusov ročne.
Pokračujte na ďalší príspevok »auto motor a šport č. 1/2024

Štatút reklamnej a propagačnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava –… Prečítať celé

    
 • auto motor a šport č. 1/2024

  Štatút reklamnej a propagačnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava… Prečítať celé

    
 • KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

  PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

 • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

   Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.