Advertisement

Advertisement

Peugeot 207 Le Mans

Dovozca vozidiel francúzskej značky Peugeot pripravil špeciálnu limitovanú sériu modelu 207 s označením Le Mans s počtom 45 kusov pre slovenský trh.
Vydané  Text: 


Advertisement
Na výber je trojdverový hatchback, ktorý si možno objednať v bielom (Le Mans Blanc) alebo čiernom vyhotovení (Le Mans Noir). Ako pohon slúži prepĺňaný benzínový motor 1.6 THP s výkonom 110 kW (150 k) kombinovaný s päťstupňovým manuálom, ktorý dokáže vozidlo vystreliť z nuly na 100 km/h za 8,1 sekundy a maximálne ho môže rozhýbať až na rýchlosť 210 km/h. Vo výbave okrem špeciálnych vonkajších dekorácii nájdete napríklad 17-palcové hliníkové disky Pitlane, hmlovky, zadného parkovacieho asistenta, automatickú dvojzónovú klimatizáciu, palubný počítač, športové predné a zadné sedadlá, hliníkové doplnky či kožený volant. Každé vozidlo má individuálne číslo, celkovo sa vyrobí 2000 kusov. Peugeot 207 Le Mans Blanc (v bielom prevedení) štartuje na 598 000 Sk, čierna verzia Le Mans Noir sa ponúka od 609 000 Sk (20 215,10 €).
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.