Advertisement

Advertisement

Prevodovka Ford PowerShift na Slovensku

Importér automobilov Ford uvádza na náš trh novú šesťstupňovú robotizovanú dvojspojkovú prevodovku PowerShift.
Vydané  Text: 


Advertisement
Moderná kompaktná prevodovka s dvojspojkovým systémom by mala osloviť predovšetkým športovo zameraných vodičov. Dostupná bude v modeloch Focus a C-MAX s motorom 2.0 TDCi s výkonom 100 kW (136 k). Pre fanúšikov manuálneho radenia sme zaznamenali veľmi pozitívny fakt, že technici vo Forde majú rozum a kulisu radiacej páky usporiadali správne. Vyššie prevodové stupne radíte smerom k sebe, nižšie od seba. Príplatok za novú prevodovku je 79 500 Sk v oboch modeloch. Importér vozidiel Ford, spoločnosť Summit Motors Slovakia, má tiež potešujúcu správu pre majiteľov starších Fordov. Od 1.7.2008 znižuje ceny náhradných dielov o 6 %.
Pokračujte na ďalší príspevok »auto motor a šport č. 1/2024

Štatút reklamnej a propagačnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava –… Prečítať celé

    
 • auto motor a šport č. 1/2024

  Štatút reklamnej a propagačnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava… Prečítať celé

    
 • KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

  PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

 • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

   Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.