Seat Ibiza od JE Design

Nová generácia Seatu Ibiza ešte ani poriadne nevybehla na naše cesty, no pre fanúšikov tuningu je už teraz k dispozícii zaujímavé prevedenie od JE Design.
Vydané Text: 

Tuningový špecialista z nemeckého mesta Leingarten pripravil výraznú športovú úpravu vonkajšieho vzhľadu a v príprave je aj niečo pod prednú kapotu. Ibiza bola znížená o 35 mm, dostala nový predný a zadný spojler i výrazné bočné prahy dverí. Efektne pôsobia najmä kolesá s rozmerom 215/40 R17, pričom v ponuke sú aj extrémnejšie osemnástky (215/35 R18). Na výber je aj rozličné farebné prevedenie, napríklad shadow silver alebo black matt / rim flange silver. V prípravnej fáze sa nachádza aj špecialitka ako krídlové dvere. Úpravca sa chystá pre motor 1.9 TDI so systémom čerpadlo-dýza zvýšenie výkonu na 96 kW (130 k).
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.