Advertisement

Advertisement

Facelift pre Cadillac XLR

Cadillac podrobil svoj roadster XLR decentnému faceliftu. V rámci neho sa zameral predovšetkým na zvýšenie luxusu.
Vydané  Text: 


Advertisement
Najviditeľnejšími úpravami prešli predný a zadný nárazník a rebrovanie na predných blatníkoch. Dizajnéri sa inšpiroval novou generáciou sedanu CTS. Interiér vrátane palubnej dostal obšitie kožou a alcantarou, osviežením prešli aj prístroje a drevené obklady. K množstvu elektronických vymožeností ako adaptívnemu podvozku či zábavnému systému s výsuvným displejom sa teraz pridávajú aj natáčacie svetlomety a adaptívny tempomat. Pohonné jednotky sa výraznejšie nemenia: základom je osemvalec Northstar 4.6 s výkonom 239 kW (320 k), pre športovcov je pripravený XLR-V s kompresorom prepĺňaným osemvalcom 4.4 s výkonom 330 kW (443 k).
Pokračujte na ďalší príspevok »auto motor a šport č. 1/2024

Štatút reklamnej a propagačnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava –… Prečítať celé

    
 • auto motor a šport č. 1/2024

  Štatút reklamnej a propagačnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava… Prečítať celé

    
 • KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

  PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

 • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

   Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.