Nový Renault Kangoo na Slovensku

Nevypočítateľná rodina Simpsonovcov s deštrukčnými sklonmi otestovala nový Renault Kangoo. Keďže záťažové testy zvládol, Môžu sa naňho vrhnúť aj slovenskí zákazníci.
Vydané Text: 

Auto oproti predchádzajúcej generácii narástlo o 18 cm a ponúka veľkorysý vnútorný priestor. Jeho variabilitu zvyšuje asymetricky delené zadné operadlo v pomere 60:40. V niektorých verziách je možné sklopiť dopredu aj sedadlo predného spolujazdca, čím vznikne priestor pre prepravu predmetov s dĺžkou až 2,5 m. Objem batožinového priestoru ponúka v základe 660 litrov, môže však narásť až na maximálnych 2866 litrov. Kangoo sa bude predávať v osobnej a nákladnej verzii, každá z nich v dvoch výbavách. Rodinné auto dostane do vienka jeden benzínový motor 1.6 s výkonom 78 kW (106 k) a tri verzie naftového agregátu 1.5 dCi s výkonmi 50 kW (68 k) až 78 kW (106 k). Pre nákladnú verziu Kangoo Express nebude k dispozícii najsilnejší diesel. Základná verzia rodinného modelu s motorom 1.5 dCi stojí 509 900 Sk s DPH a úžitkový Express s rovnakým agregátom kúpite od 404 900 Sk bez DPH.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.