Dodge Ram 1500

Dodge predstavil v Detroite novú generáciu svojho najmenšieho pick-upu Ram 1500. Slovo „najmenšiu“ však v tomto prípade neznamená žiadneho drobca.
Vydané Text: 

Auto ponúka ako prvé vo svojom segmente nové technologické riešenie klasickej tuhej zadnej nápravy, ktorú kombinuje s viacprvkovými závesmi a vinutými pružinami namiesto listových. Motorovú ponuku tvoria šesťvalec 3.7, osemvalec 4.7 a špičkový agregát 5.7 HEMI s výkonom 283 kW (380 k). Na výber sú štvor- a päťstupňové automatické prevodovky a pohon buď zadných alebo všetkých kolies. Výrobca plánuje do roku 2009 pridať do výrobného programu aj turbodiesel a hybridný pohon. Karoséria ponúka zaujímavé odkladacie priestory, napríklad v bočniciach nákladovej plochy či v podlahe pod kabínou.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.