Autovinka roka

Autoviny.sk, nový internetový magazín najnavštevovanejšieho portálu na slovenskom internete Zoznam.sk a časopisu auto motor a šport, pripravili v rámci úvodnej kampane prvú celoslovenskú internetovú anketu o auto roka s názvom Autovinka roka, čím vytvorili novú tradíciu internetovej voľby. Návštevníci stránky vyberali z 34 automobilových noviniek a hlasovali formou registračných formulárov.
Vydané Text: 

Na prvých miestach sa umiestnili: Top 5 Autovinka roka **Poradie****Typ****Počet hlasov**1.Audi S56892.Peugeot 3085663.Fiat 5005164.VW Tiguan3705.Ford Mondeo356 Celkové poradie si môžete pozrieť [tu](http://autoviny.zoznam.sk/se/100233/). Všetci, čo sa zapojili do hlasovania, sa dostali aj do žrebovania o atraktívne ceny, z ktorého vzišlo desať šťastných výhercov. Hlavnú výhru, osobný automobil Peugeot 107 vyhral Miloš Lukovič, ktorému ešte raz úprimne blahoželáme. Podľa jeho vlastných slov má za sebou už prvé desiatky šťastných kilometrov a celej jeho rodine sme urobili veľkú radosť, presne ako sa od Vianoc očakáva. Katarína Šarmírová z Bratislavy vyhrala Škodu Fabia na celý mesiac s neobmedzeným počtom kilometrov. Vladimír Holica z Banskej Bystrice si užije víkend na Audi A6 s plnou nádržou. Zábavnú jazdu po baroch na limuzíne RAI Hummer H2 s fantastickými zážitkami vyhrali Štefan Katuščák zo Štiavnických Baní, Jana Štubniaková z Banskej Bystrice, Pavol Choma z Košíc, Silvia Megová z Dubnice nad Váhom, Miroslav Benko z Martina a Roman Pinďák z Turčianskych Teplíc. Ľubica Majková zo Serede sa môže tešiť z ročného predplatného magazínu auto motor a šport.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.