Bezplatné wi-fi na viac ako 80 čerpacích staniciach Slovnaft

Bezplatné wi-fi pripojenie na internet ponúka motoristom už viac ako 80 čerpacích staníc Slovnaft. Na 45 z nich je služba dostupná 24 hodín denne, na ostatných čerpacích staniciach v dobe ich otváracích hodín.
Vydané Text: 

Čerpacie stanice s wi-fi pokrývajú všetky regióny Slovenska, zákazníci ich nájdu nielen na diaľničných a tranzitných ťahoch, ale aj v mestách či v turistických oblastiach. Veľká časť čerpacích staníc s touto službou zároveň ponúka možnosť občerstvenia v kaviarni či v reštaurácii. Pripojenie k bezplatnej wi-fi sieti na čerpacej stanici Slovnaft si nevyžaduje zadanie hesla, zákazníkom s mobilným zariadením alebo osobným počítačom stačí vyhľadať a pripojiť sa k sieti na čerpacej stanici. Ako predvolená sa mu následne na jeho internetovom prehliadači zobrazí stránka Slovnaftu, následne si môžu bez obmedzení prezerať internetové stránky. Čerpacie stanice Slovnaft s bezplatným wi-fi pripojením na internet sú viditeľne označené na viacerých miestach. Už z diaľky upozorní vodičov na túto službu oznam na cenovom toteme. Čerpacie stanice sú tiež označené na vstupných dverách a plagátoch pri výdajných stojanoch.








Pokračujte na ďalší príspevok »



FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.