Advertisement

Advertisement

Druhá generácia Nissanu Murano

Nissan predstavil v Los Angeles novú generáciu imidžového SUV Murano.
Vydané  Text: 


Advertisement
Už predchádzajúca generácia patrila k dizajnovo najzaujímavejším modelom svojej kategórie. Nástupca posúva svoju expresívnosť ešte ďalej, názor si musí urobiť každý sám. Technicky sa na aute v princípe veľa nemení, pod kapotou ostáva 3,5-litrový šesťvalec a bezstupňová prevodovka CVT. Poháňané môžu byť predné alebo všetky štyri kolesá, aj keď je možné, že do Európy dorazí len štvorkolka. Zaujímavé veci pribudli v interiéri: štartovacie tlačidlo motora, cúvacia kamera, Bluetooth pripojenie pre mobilný telefón a zábavno-navigačný systém s DVD, 9,3 GB harddiskom, výklopným 9-palcovým monitorom vzadu a ozvučením od firmy Bose. Priestorové pomery v interiéri možno upraviť eletricky posuvnou zadnou lavicou a dvojitým dnom batožinového priestrou. Európsky debut sa očakáva v polovici roka 2008.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.