Advertisement

Advertisement

Nový diel Gran Touru bude čoskoro! Štáb riešil zdravotné problémy s Covid-19

Skalní fanúšikovia Gran Touru bombardujú Jeremyho Clarksona s otázkami o tom, kedy bude nový diel Gran Touru.
Vydané  Text: 


Advertisement
Koronakríza na istý okamih hodila svet do režimu **”Pauza”**, práve vďaka nútenému voľnu sa ľudia čoraz viac nevedeli dočkať nového Gran Touru, a tak bombardovali otázkami na sociálnych sieťach hlavného predstaviteľa relácie – Jeremyho Clarksona. Ten sa na otázky rozhodol reagovať prostredníctvom živého vysielania na jeho vlastnom Youtube kanáli [Drivetribe](https://www.youtube.com/channel/UChiwLDIBJrV5SxqdixMHmQA). Do livestreamu si prizval hlavného producenta relácie, verného kamaráta Jeremyho **(a tak trošku aj jeho kópiu, čo sa vyjadrovania týka) Andyho Willmana.** Práve on sa v čase, kedy mala ísť relácia do strižne nakazil novým koronavírusom. Vzhľadom k jeho pokročilejšiemu veku chorobu popisoval ako to najhoršie, čo ho kedy postretlo. #### Je to hotové, natočené, zeditované… **”Ak chcete vedieť, kedy výjde nový diel The Grand Tour, nás sa nepýtajte. Amazon Prime to vie.”**, priznal Jeremy v online charitatívnom kvíze, kde účinkoval spoločne s Richardom Hammondom a Jamesom Mayom. O novej epizóde toho zatiaľ veľa nevieme, akurát to, že sa nakrúcal na Madagaskare a charizmatická trojka si tentokrát upraví luxusné autá – Bentley Continental GT, Caterham a Ford Focus do terénnej verzie. Čoskoro sa tak môžeme tešiť na prvé ukážky dielu a následne aj na celý diel. Dátum vydania má aktuálne v rukách Amazon Prime. Produkčné spoločnosti, aj online televízie momentálne tiež riešia personálne problémy – kvôli koronakríze. ##### Nevynechajte naše video-testy
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.