Aktuality

Mitsubishi má na Slovensku nový showroom, prezradil nový vizuálny štandard značky!

Značka Mitsubishi v rámci rozvoja svojej dílerskej siete na Slovensku predstavuje prvé autorizované predajné a servisné miesto značky v regióne - spoločnosť AUTO MP v Trenčíne, ktoré bolo vybudované podľa úplne nových vizuálnych štandardov Mitsubishi.

Spoločnosť AUTO MP, ktorá je dlhoročným stabilným obchodným partnerom automobilky Mitsubishi Motors v Trenčíne, v priebehu roka postavila úplne nový objekt s celkovou plochou takmer 1 000 metrov štvorcových. Hlavnú časť budovy tvorí výstavný priestor s rozlohou cca 500 m2 až pre 10 nových vozidiel, k dispozícii je oddychová zóna pre zákazníkov čakajúcich na nové vozidlá ako aj pre klientov, ktorí si počas údržby svojho vozidla v servise zmysluplne vyplnia čas plnením pracovných povinností.

Na ploche servisu takmer 500 m2 je celkovo 8 pracovných miest a 4 zdviháky.

Lukáš Pivko, konateľ spoločnosti AUTO MP okomentoval:

„Je pre nás cťou byť prvým predajným a servisným miestom na Slovensku, ktoré integruje nový model vizuálnej identity značky Mitsubishi. Z rozhovorov s našimi zákazníkmi vieme, že na nich vzhľad a kvalita nášho nového showroomu skutočne zapôsobila. Zákazník u nás dostane komplexnú starostlivosť pri kúpe vozidla ako aj počas jeho užívania. Zabezpečíme všetko potrebné ako napr. leasingové, úverové alebo operatívne financovanie, testovacie jazdy, vypracovanie povinného zmluvného poistenia, havarijného poistenia a GAP poistenia, predaj autopríslušenstva a autodoplnkov ako napr. pneumatiky a disky, autorohože, povinná výbava, ťažné a bezpečnostné zariadenia, strešné boxy, priečniky, nosiče bicyklov, dekoračné a dizajnové doplnky, poťahy sedadiel, alarmy a pod. Neoddeliteľnou súčasťou predajných miest sú naše profesionálne autorizované servisné strediská, vybavené najmodernejšou technikou, v ktorých zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o vozidlo – záručné aj pozáručné opravy, pravidelné servisné prehliadky, montáž autodoplnkov, opravy po haváriach, karosérské, diagnostické, aj lakovnícke práce. V prípade nehody zabezpečíme všetko potrebné u nás, od obhliadky vozidla, cez komunikáciu s poisťovňou, až po konečné odovzdanie opraveného vozidla zákazníkovi.“

Adrián Markusek, Country Manager spoločnosti M Motors SK pri tejto príležitosti uviedol: „Som veľmi rád, že práve náš dlhoročný obchodný partner - spoločnosť AUTO MP na Bratislavskej ulici v Trenčíne sa stal úplne prvým vlajkovým predajným a servisným miestom na Slovensku, ktoré bude odteraz zákazníkom našej značky ponúkať služby v súlade s novými štandardmi Mitsubishi. Značka Mitsubishi je priekopníkom v predstavovaní nových technológií, naše vozidlá sú čoraz vyspelejšie a tak by mali byť prezentované v priestore, ktorý odráža toto posolstvo a investície smerujúce do ich vývoja.“

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?