Mitsubishi

Poradca pri kúpe Mitsubishi ASX a COLT: Chameleón a mestská zbraň

  • Mestské Mitsubishi Colt ponúka krásny dizajn, päťročnú záruku a môžete si ho vybrať aj s hybridným pohonom. Lenže mali by ste? Povieme vám, ktorá výbava a motorizácia je pre vás!

     Máloktorý crossover v tejto triede ponúkne také široké rozpätie výbav a pohonov, ktoré zahŕňajú klasiku, mild-hybrid, hybrid, aj plug-in hybrid, ako práve ASX! 
  • Japonsko zakázalo vývoz áut s motorom nad 1,9 litra, zakázané boli najpopulárnejšie modely. Čo nová situácia znamená pre Rusko

  • Pokračujeme v pozorovaní diania na ruskom automobilovom trhu. Japonská vláda uvalila na Rusko nové sankcie, fakticky zakázala dodávky väčšiny áut do Ruska.

     Teraz bude možné do krajiny dovážať iba autá s motorom menším ako 1,9 litra a elektrické autá. Čo to pre Rusko znamená a ktoré modely sú zakázané? 
  • Fotogaléria: Nový Mitsubishi Colt 1,6 Hybrid (HEV) (modelový rok 2024)

  • Automobilka Mitsubishi v júni 2023 odhalila novú generáciu modelu COLT. Deje sa tak krátko po premiére nového modelu ASX. Od európskej premiéry modelu COLT v roku 1978 sa v rámci šiestich generácií predalo cez 1,2 milióna vozidiel s týmto označením. Úplne nový COLT, teraz v siedmej generácii, je postavený na podvozkovej platforme CMF-B automobilovej aliancie Renault-Nissan-Mitsubishi. Začiatok predaja je naplánovaný na október 2023.