NAKA odhalila gang autičkárov, pôsobil na južnom Slovensku

Polícia našla kradnuté diely a elektroniku z Renaultov, Peugeoto či FIATov.
Vydané , zverejnil
Ilustračné foto

Dnes ráno v Kolárove a Andovciach národná protizločinecká jednotka NAKA vykonala razie v piatich príbytkoch. Ako uvádza polícia Slovenskej republiky na svojej Facebook stránke, nebola to zdvorilostná návšteva, ale päť domových prehliadok na základe európskeho vyšetrovacieho príkazu iniciovaného Políciou Českej republiky.

Prezreli aj štyri iné priestory a akcia sa ukázala ako úspešná. Bol odhalený gang autičkárov, ktorý obchodoval s kradnutým tovar, prevažne dielmi z automomobilov, ale aj so súčasťami motocyklov a dodávok.

Zadržaných bolo päť Slovákov, ktorí sú už obvinení zo závažnej majetkovej trestnej činnosti. Procesné úkony ešte stále prebiehajú, hneď ako to bude možné, polícia zverejní viac informácií.

Pozrite si fotky, čo všetko policajti našli (zdroj: Polícia Slovenskej republiky na Facebooku):

[GALLERY id=29886]


Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.