SÚŤAŽ O KARTÓNY ČIPSOV: Futbal chutí lepšie s Lay‘s!

Stačí odpovedať na súťažnú otázku a byť fanúšikom našej stránky na Facebooku. Za kartón úžasných čipsov sa oplatí pohnúť prstom! 🙂
Vydané , zverejnil

Zápas roku sa blíži a všetci futbaloví fanúšikovia to dobre vedia. Finále Ligy majstrov si proste nemôžu nechať ujsť. Pár kamarátov, očakávané futbalové stretnutie, chipsy Lay’s Strong a vychladený drink. Dokonalá kombinácia, ktorej nikto neodolá!

Pre tých, ktorým stačí len štipka ostrosti, sú tu **Lay’s Strong Chilli & Lime** s príchuťou chilli papričiek a limetky. Chilli zanechá v ústach len ľahko pikantný nádych a limetka štipľavosť papričiek ešte zjemní a dodá sviežu chuť. **Lay’s Strong Hot Chicken Wings** patrí milovníkom ľahko štipľavých jedál. Pochuťte si na chuti klasickej americkej kuchyne bez zdĺhavej prípravy.Na tých drsnejších fanúšikov pikantných zážitkov čaká poriadna dávka ostrosti v balíčku **Lay’s Strong Wasabi**. Typická štipľavá chuť „japonského chrenu“ sa vám postupne dostane až do nosa. Naopak v pravej mexickej príchuti **Lay’s Strong Cheddar & Jalapeño** vám nesmie chýbať chuť syra a papričiek jalapeño. Tie sú v porovnaní s chilli papričkami síce menej štipľavé, ale aj tak vás dokážu parádne rozpáliť.

### Teraz máte možnosť veľmi jednoducho sa zapojiť do súťaže o kartón čipsov Lay’s! Máme ich pripravené tri, pre každého z troch výhercov jeden!

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znie:

> V časopise [auto motor a šport č. 05/2019](https://www.autoviny.sk/novinky/119572/auto-motor-a-sport-c-052019-uz-v-predaji-s-mega-porciou-obsahu) naši kolegovia súťažili o to, komu sa podarí skôr prekonať vzdialenosť medzi dvomi slovenskými mestami. O aké dve mestá išlo?

Správnu odpoveď napíšte do komentára pod tento článok a nezabudnite byť fanúšikom Facebook stránky Auto Motor a Šport – Slovensko. Losovať troch výhercov budeme 24.4.2019 krátko po 10:00 hodine, o výhercoch budeme informovať prostredníctvom webovej stránky Autoviny.sk a tiež našej Facebook stránky. Výhercovia budú kontaktovaní práve prostredníctvom Facebook účtov, ktorými sa do súťaže zapojili.

Inzercia


#### Skrátený štatút súťaže

– termín konania súťaže :
16.4.2019 (10.00 hod) do 24.4.2019 (10:00 hod)

– termín vyhlásenia výhercov súťaže :
24.4.2019(10:00 hod)

– podmienky zapojenia sa do súťaže:
Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže prostredníctvom komentára na sociálnej sieti Facebook pod týmto článkom;
Zúčastnený musí byť fanúšikom Facebook stránky Auto Motor a Šport – Slovensko.

Inzercia

– súťažná otázka:
V časopise auto motor a šport č. 05/2019 naši kolegovia súťažili o to, komu sa podarí skôr prekonať vzdialenosť medzi dvomi slovenskými mestami. O aké dve mestá išlo?

– špecifikácia ceny:
Traja výhercovia získajú kartón chipsov LAYS


Pokračujte na ďalší príspevok »TEST HECHT COCIS RED: Ako jazdí elektrický skúter za 1599 eur?

  • Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom. Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu. Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.