Aktuality

Nové Mitsubishi ENGELBERG TOURER

V súvislosti s novým Mitsubishi Engelberg Tourer máme dobrú a zlú správu. Tá dobrá je, že automobil na ženevskom autosalóne začiatkom marca určite uvidíme a dokonca nám automobilka ukázala aj jeho prvú fotografiu. Na nej môžeme vidieť predné partie automobilu s výrazným LED pásmi denného svietenia, ktoré sa výrazným spôsobom vymykajú aktuálnym štandardom v DRL svietení.

Okrem úzkych horizontálnych LED pásov tesne pod prednou kapotou sa ďalšia symetricky uložená dvojica pásov kľukatí od vonkajšej hrany svetlometov, pokračuje po obvode masky chladiča, aby sa následne vrátila späť smerom k spodnej hrane hmlových svetiel. Stretávacie a diaľkové svetlomety sú zapracované do vizuálne maskovaných panelov, veľmi vzdialene pripomínajú napríklad Hyundai Santa Fe.

Nové Mitsubishi ENGELBERG TOURER

Zlou správou je, že okrem samotnej fotografie a stručného sprievodného textu automobilka nič viac neprezradila. Zatiaľ vám teda vieme sprostredkovať iba to, čo Mitsubishi napísalo nám: „Spoločnosť Mitsubishi Motors je známa svojimi pionierskymi počinmi v doposiaľ neobjavených miestach na trhu. Čoskoro bude odhalený jej najnovší výtvor, ktorý prinesie viac SUV, viac elektrického pohonu, viac technológií a viac štýlu.“

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie