Aktuálne: Tunel Branisko uzavrú, pozrite sa na dopravné obmedzenia

Tunel medzi Beharovcami a Fričovcami je so svojou dĺžkou 4 975 m v súčastnosti najdlhším prevádzkovaným dopravným tunelom. Odľahčuje dopravu cez priesmyk Branisko, po ktorom však bude viesť obchádzka.
Vydané , zverejnil

Tunel uzavrú **z dôvodu nadmerného znečistenia kamerovej techniky** a taktiež **vozovky a vodiacich čiar.** Uzavretý bude od **polnoci (13.1.2019) do 4:00 rána,** takže ideálne počas týchto hodín necestovať touto trasou, alebo** risknúť to cez priesmyk Branisko.**

Pozreli sme sa aj na **zjazdnosť priesmyku,** aktuálne to vyzerá na **mokrú vozovku,** v každom prípade pozor! V nočných hodinách sú** hlásené teploty -3°C**, z toho dôvodu sa na cestách **môže vyskytovať aj poľadovica.**

Nezabudnite si pred cestou **skontrolovať aj zjazdnosť na slovenských cestách,** nech už sa chystáte kamkoľvek. Ako na to? Radili sme v článku.

REDAKCIA RADÍ: Ako si skontrolovať zjazdnosť ciest na Slovensku?

Zima dokáže potrápiť nejedného šoféra. Ako sú na tom slovenské cesty so zjazdnosťou aktuálne?


Pokračujte na ďalší príspevok »TEST HECHT COCIS RED: Ako jazdí elektrický skúter za 1599 eur?

  • Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom. Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu. Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.