Advertisement

Advertisement

Výber TOP 5 motoriek, ktoré môžete jazdiť aj s béčkovým vodičákom

1. mája 2013 novela zákona o cestnej premávke umožnila, aby motorky a skútre s kubatúrou do 125 cm3 šoférovali aj držitelia vodičákov základného typu B.
Vydané  Text: 


Advertisement
Pozrite sa, na akých skútroch môžete jazdiť aj vy, vyberáme 5 zaujímavých, ktoré žnú popularitu najmä v strednej Európe. Dajú sa zakúpiť nové alebo jazdené, za ich riadidlá si môžete sadnúť aj so základným vodičským oprávnením. Kliknite na fotografiu nižšie a jednotlivé skútre aj s ich opismi nájdete v galérii k článku.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.