Autá na kráľovskej svadbe Harryho a Meghan: Ktoré sa vám najviac páčilo? (FOTO)

Kráľovská svadba roka, tak sa dá nazvať britská veselka uplynulej soboty. Okrem krásnej nevesty, ženícha a luxusných hostí, obdiv si zaslúžili aj svadobné autá.
Vydané Text: 

Áno, bola tam obvyklá zmeska obrnených **Range Roverov**. Dvojica si užila jazdu aj v **Jaguari E-type Concept Zero**, ktorý ich odviezol na večernú recepciu. Pôvodne bol vyrobený v roku 1968, na E-typ a elektrický pohon s nulovými emisiami bol prerobený neskôr.
Väčšiu britskú klasiku tvoril **Rolls-Royce Phantom IV** z roku 1950, oprášený z kráľovskej zbierky, ktorý odviezol nevestu s mamou na Windsorský hrad.
Aj štáb okolo kráľovskej rodiny sa musel na svadbu nejako prepraviť. Použili **Audi a Mercedesi**. Výber triedy V bol zaujímavý. A ktoré bolo vaše obľúbené auto z kráľovskej svadby?
*Zdroj: carnews.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.