16 fotiek ľudí, ktorí použili lepiacu pásku na vylepšenie svojho auta: Neuveríte vlastným očiam, kde všade! (GALÉRIA)

Vlastníme autá, nákladné vozidlá, dodávky, SUV, ktoré sa rokmi používania niekde ulomia, oškrú, odpadnú a nie vždy máme chuť zaplatiť si profesionála, aby nám voz zreparoval.
Vydané Text: 

Vtedy chytíme opravu do svojich rúk. A v jednej z nich je vždy naša najväčšia pomocníčka, lepiaca páska. Na aute si našla svoje miesto už dávno, tá farebná dokonca aj ako dizajnérsky kúsok. Pozrite sa s nami do galérie a neuveríte, kde všade ju títo majitelia na aute použili.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.