Hyundai vyhlásil verejné hlasovanie o historicky prvú Miss Drive 2018

Nová Miss Slovensko získa štýlové SUV Hyundai Kona, automobilka je pritom generálnym partnerom súťaže Miss Slovensko 2018.
Vydané Text: 

Hyundai Motor Slovakia je dlhoročným generálnym partnerom prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko a inak tomu nie je ani tento rok. Víťazka aktuálneho ročníka súťaže a nová Miss Slovensko pre rok 2018 vyhrá štýlové SUV Kona, ktoré sa svojím výrazným dizajnom, bohatou paletou farebných kombinácií a praktickými rozmermi auta segmentu SUV-B dokonale hodí k najkrajšej Slovenke roku 2018. Novinkou aktuálneho ročníka súťaže je, že Hyundai ako generálny partner Miss Slovensko vyhlásil novú kategóriu Miss Drive. O víťazke rozhodne online hlasovanie verejnosti. „Ako dlhoročný generálny partner súťaže Miss Slovensko sme sa rozhodli, že aktuálny ročník súťaže ozvláštnime vyhlásením špeciálnej kategórie Miss Drive. Veríme, že aj vďaka tejto ankete ukážeme Slovensku, že finalistky Miss Slovensko sú nielen krásne, inteligentné a šarmantné, ale že im nie je cudzí ani svet automobilizmu,“ hovorí Marek Kopča, marketingový a PR manažér značky Hyundai na Slovensku.

Netradičné sústredenie s nadupaným i30 N

Finalistky Miss Slovensko 2018 zažili sústredenie, na ktoré tak skoro nezabudnú. Hyundai si pre ne pripravil netradičné prekvapenie s poriadnou dávkou adrenalínu – ,,Testovacie jazdy“ na pretekárskej dráhe, ktoré preverili znalosti dievčat o autách. A to preto, aby ukázali svojim fanúšikom, i sú hodné titulu Miss Drive. Každá z jedenástich krásnych finalistiek absolvovala divokú jazdu v športovom modeli Hyundai i30N Performance s výkonom 275 koní. Po as nej mala za úlohu zodpovedať 7 otázok z oblasti automobilového sveta. Úlohy skúšajúceho sa zhostil známy tanečník a ambasádor značky Hyundai Laci Strike. Ten však dievčatám nič nedaroval, pretože na každú odpoveď im vyčlenil iba 7 sekúnd.

Hlasovanie o Miss Drive spustené

Aktivita priniesla množstvo adrenalínových aj zábavných momentov. Všetky jazdy s finalistkami spoločne s ich motoristickými profilmi nájdete na stránke www.missdrive.sk. Tu môže verejnosť hlasovať za svoju favoritku, ktorá bude počas finálového večera Miss Slovensko 28. apríla 2018 v priamom televíznom prenose ocenená historicky prvým titulom Miss Drive. Motiváciou pre hlasujúcich je aj možnosť získať SUV Hyundai Kona na celý týždeň. Viac na www.missdrive.sk.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.