Advertisement

Advertisement

SÚŤAŽ: Vyhrajte luxusné Bluetooth slúchadlá značky Orava! Stačí splniť TIETO základné podmienky.

Zapojiť sa môžete do 18.03.2018!
Vydané  Text: 


Advertisement
Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o atraktívne stereo slúchadlá značky Orava. Slúchadlá S-450: Nechajte káble históriu a počúvajte hudbu sa slobodným pohybom. Slúchadlá sú osadené dynamickými reproduktory s priemerom 40 mm, vďaka čomu garantujú frekvenčný rozsah reprodukcie 20 – 20 000 Hz pri impedancii 32 Ohm. Ich uzavretá konštrukcia zlepšuje pôžitok z hudby bez rušenia okolím. Svoje obľúbené songy si tak vypočujete aj v rušnom prostredí bez nutnosti dávať hlasitosť na maximum. Ak vám dôjde batéria, môžete slúchadlá používať klasicky cez 3,5 mm audio kábel.
**Pravidlá pre zapojenie sa do súťaže sú jednoduché:** 1. Byť fanúšikom našej stránky na Facebooku v čase žrebovania. 2. Verejne zdieľať príspevok so súťažou na Facebooku (odkaz). 3. Odpovedať na jednoduchú otázku: [Aké auto získalo titul Auto roka 2018?](http://www.autoviny.sk/novinky/117898/pozname-vysledky-ankety-auto-roka-2018) ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/961606590663047), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 18.03.2018! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.