Advertisement

Advertisement

EXKLUZÍVNE: Nový Ford Focus zachytený bez maskovania!

Fotografiu zachytil náhodný okoloidúci.
Vydané  Text: 


Advertisement
Do redakcie portálu vezess.hu dorazila fotografia, ktorá kompletne odhaľuje vzhľad nového Fordu Focus. „Zdravím, myslím si, že som v Portugalsku videl nový Focus. Nedokázal som nasnímať viac fotografií, pretože ma začali naháňať. Žena v strede po mne kričala, aby som nič nefotografoval,“ okomentoval svoj zážitok autor fotografie Tamás. Ten ich pravdepodobne pristihol počas výroby propagačných materiálov.
My môžeme len dodať, že auto na obrázku sa veľmi podobá na zakamuflované Fordy, ktoré už nejaký čas testujú v skutočnej premávke. Už z prvej fotografie je jasné, že nová generácia bude pôsobiť oveľa dynamickejším dojmom ako súčasná. Vzhľad aktuálne predávaného modelu totiž mnohí označujú za nudný či priam ťažkopádny.
Nová generácia by mala priniesť vylepšené asistenčné systémy, vrátane poloautonómneho riadenia. Pod kapotou sa objavia už dobre známe preplňované motory 1.0 a 1.5 EcoBoost a časom by sa na trh mala prísť aj hybridná verzia. Ford Focus plánujú predstaviť už v priebehu tohto roka, presný dátum zatiaľ nepoznáme.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »auto motor a šport č. 1/2024

Štatút reklamnej a propagačnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava –… Prečítať celé

    
 • auto motor a šport č. 1/2024

  Štatút reklamnej a propagačnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava… Prečítať celé

    
 • KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

  PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

 • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

   Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.