Octavia tajne získala nový prvok výbavy! Chceli by ste ho?

Škodu prezradil konfigurátor!
Vydané , zverejnil

Raz to prísť muselo. Škoda Octavia čoskoro dostane digitálny prístrojový panel podobný tým, ktoré poznáme z iných modelov koncernu. Grafika aj funkcie budú prispôsobené požiadavkám škodovky. Po modeli Karoq tak pôjde o druhý model českej automobilky, ktorý získa najmodernejší prístrojový štít s novými funkciami.

Aj keď to automobilka ešte oficiálne nepotvrdila, nový prvok výbavy je už dostupný v konfigurátore na oficiálnej českej stránke škodovky. Zákazníci si však budú musieť pripraviť aspoň 350 € (8 900 Kč).

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


Pokračujte na ďalší príspevok »TEST HECHT COCIS RED: Ako jazdí elektrický skúter za 1599 eur?

  • Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom. Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu. Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.