Sú mimo náš svet: Najlepšie futuristické autá zo science-fiction filmov! (FOTO)

Keď sa povie auto, všetkým sa vybaví karoséria na štyroch kolesách. Čo tak ale vesmírne auto alebo auto budúcnosti, ktoré budeme niekedy používať? Kam až siahajú hranice filmárov, futurológov?
Vydané Text: 

Pozrite sa s nami na autá budúcich pokolení či vesmírne vozidlá, ktoré by „mohli“ slúžiť niekomu na inej planéte. DeLorean DMC-12 (Návrat do budúcnosti)
Spinner policajné auto (Blade Runner)
Lexus 2054 (Minority Report)
Audi RSQ (Ja, Robot)
Gigahorse (Mad Max: Zbesilá cesta)
M577 (Votrelci)
Taxi (Piaty element)
Light Runner (Tron: Legacy)
Argo buggy (Star Trek: Nemesis)
Bumblebee (Transformeri)
Mach 5 (Speed Racer)
*Zdroj: digitaltrends.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.