TOP23 Najkrajších príjazdových ciest pre inšpiráciu

FOTOGALÉRIA: Niekedy aj obyčajné fotky vedia inšpirovať a potešiť. Pozrite si tie najkrajšie dizajny príjazdových ciest, ktoré sme našli na internete – nebudete ľutovať.
Vydané Text: 

Mať vlastné parkovisko pred domom, to je vrchol ľudského blahobytu!

Keď som žil v Starom meste v Bratislave, sníval som o tom, ako raz budem parkovať vlastné auto pri vlastnom dome.. Asi si viete predstaviť, aká zlá situácia je tam s parkovaním – a ja som mal dlhú Alfu Romeo 159 Sportwagon, ktorej obratnosť nebola práve ideálna. Kombinácia tuhého riadenia, nízkeho podvozka, dlhých previsov vzadu aj vpredu bola skrátka nočnou morou a neraz som parkoval aj niekoľko minút, len by som na 15 cm vysokom obrubníku neodpálil predný spojler alebo nenatrhol pneumatiku o ostrú hranu diery v ceste. Pravidelne smrdela spojka, keď som sa snažil zadkom nacúvať na chodník a x-krát som musel vystúpiť z auta, aby som videl, či som od vedľajšieho auta vzdialený aspoň tie dva centimetre od šúchania plechov. Susedia to asi až tak neriešili a odretý lak na autách bol na našej ulici nepríjemnou a častou záležitosťou. Skrátka, sníval som o vlastnom dome a vlastnej príjazdovej ceste, kde nebudem musieť riešiť zle parkujúcich susedov, budem mať vždy voľné parkovacie miesto a hocikedy budem môcť auto umyť a skontrolovať bez účasti babiek pozorujúcich ma z okna bytovky. Podarilo sa, dnes stojím pred otázkou, ako si túto príjazdovú cestu zveľadím a spravím tak, aby bola naozaj peknou. Denno denne teda sledujem fotoblogy a Pinteresty, aby som sa inšpiroval. Už v tom mám pomerne jasno a s príchodom teplejšieho počasia sa pustím do práce, ale medzitým som našiel veľké množstvo krásnych dizajnov príjazdových ciest, o ktoré sa rád podelím s čitateľmi Autovín.
Nech sú tieto fotografie zozbierané prevažne z Pinterestu inšpiráciou pre všetkých, ktorí majú dom a uvažujú nad jeho zveľadením alebo pre ľudí, ktorí sa nejaký ten dom ešte len chystajú kúpiť či postaviť.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.