Ikonické fotky celebrít: Bez áut by tak sexy nezapózovali! (FOTO)

Niet známej osobnosti, ktorá by nemala svoju ikonickú fotografiu s motoristickou kulisou. Automobily síce nevedia pózovať ako ľudia, ale vyžaruje z nich rovnaký sexepíl. Aj preto môžeme o mnohých povedať, že majú sexy karosériu alebo atraktívny dizajn.
Vydané Text: 

Od vzniku fotografie ubehlo už takmer 200 rokov, no fotky, ktoré stoja „za všetky peniaze“ sa začali robiť len nedávno. Jednoducho, estetika obrazu dosiahla svoj vrchol, človek sa naučil pracovať s fotoaparátom a osobnosti pochopili, že dobrá fotka ich predáva a naučili sa pózovať. Pozrite si s nami pár z ikonických fotografií, za ktoré museli magazíny „vycálovať“ veľké peniaze. Koľko známych tvári na nich spoznávate? Zámerne vám ich nepredstavíme, vnímajte na fotkách niečo celkom iné … automobil.
*Zdroj: pinterest*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.