Advertisement

Advertisement

Chceli by ste BMW rapera Tupaca, v ktorom bol zastrelený?

Tupac predal viac ako 75 miliónov nahrávok po celom svete a stal sa najpopulárnejším raperom na západnom pobreží USA.
Vydané  Text: 


Advertisement
V roku 1996 prišiel o život vo vlastnom aute. Po sledovaní zápasu v MGM v Las Vegas bol zastrelený vo svojom BMW 750iL, ktoré mal prenajaté od Death Row Records.
Spoločnosť Celebrity Cars Las Vegas sa rozhodla toto auto smrti zahrnúť do predaja so všetkou dokumentáciou. Automobil mal od tragickej noci už niekoľko majiteľov, ten posledný ho dal kompletne zrenovovať. Pri tejto obnove boli nainštalované parádne nové kolesá, má vynovenú karósériu aj interiér. Dnes je vo fantastickom stave. No nekúpte to!
*Zdroj: tmz.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.