Britskí princovia vozia svoje polovičky najradšej sami! Pozrite sa na kráľovských “šoférov”

Je známe, že princ Harry lieta vrtuľníkom. Nie je teda prekvapením, že svojím autom viezol Meghan Markle do Buckinghamského paláca.
Vydané Text: 

Už sa pomaly chystá Harryho svadba a do paláca sa zlieta stále viac ľudí a kopia sa povinnosti. Aj preto sa stáva, že si princovia zašoférujú svoje luxusné autá sami. Aj Harryho brat William rád lieta, ale taktiež sa rád zahrá na vodiča svojej manželky Kate. Teraz vieme, že princovia nemajú hlavy v oblakoch a správajú sa ako bežní ľudia.
*Zdroj: dailymail.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.