Advertisement

Advertisement

MEGAgaléria najhorších tuningov na svete

Kto nevidel, môže ľutovať. Kto videl, už ľutuje.
Vydané  Text: 


Advertisement
Tuning automobilov síce úplne neschvaľujeme, ale dokonale rozumieme nadšencom, ktorí si svoje autá svojpomocne vylepšujú. Zachovať mieru a vkus je však veľmi náročné, pretože aby doplnky na automobile vyzerali dobre, musí ich navrhnúť dizajnér, schváliť technik a vyrobiť a osadiť profesionál. Keďže si všetky tieto jednotlivé úlohy ľudia robia sami a bez predchádzajúcich skúseností, ich výtvor je nakoniec nepomerne horší, ako vozidlo v základnom stave. Ponúkame vám MEGAgalériu fotografií tých najhorších tuninigov – tuzingov na svete. Mnohé sú z Ruska, ale nezapreli sa ani Európa a USA. Tak teda, nechajte sa inšpirovať!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.