FOTOGALÉRIA: Keby boli autá supermodelky

Ako by vyzerali Mercedes-Benz, KIA či Toyota, keby boli supermodelkami? Profesionálna fotografka odpovedá na túto otázku setom perfektných fotografií.
Vydané Text: 

Viktorija Pashuta z Kalifornie sa už v minulosti stala terčom celosvetovej pozornosti pre to, ako priradila modelov k internetovým prehliadačom a sociálnym sieťam. Pinterest bol ryšavý feši v červenom obleku, Google Plus štíhly model v nevkusnom farebnom oblečení s červenými hodinkami. Jeden z jej počinov sa týka aj automobilov, respektíve automobilových značiek. Do svojho projektu zapojila modelky rôznych „charakterových typov“ so stylingom korešpondujúcim s našimi predstavami o automobilových značkách. Výsledkom sú pôsobivé fotografie, ktoré predstavujú automobilky v celkom odlišnom svetle. Pozrite si, ako by vyzerali značky Mercedes-Benz, KIA, Volkswagen, Aston Martin, Rolls-Royce, Toyota, Chevrolet, Hummer, Porsche, Jeep, Low Rider, Ferrari a Tesla, keby boli modelkami. Naozaj peknými modelkami! Mrzí nás iba jedno: že fotografka do personifikácie nezahrnula značky Škoda, Hyundai a Lada! Fotografie Viktorije Pashuty boli publikované v magazíne BASIC Magazine a potom na rôznych miestach po internete.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.