SÚŤAŽ: Vyhrajte 2x bezplatný vstup do wellness! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Zapojiť sa môžete do konca tohto týždňa!
Vydané , zverejnil

Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o 2x trojhodinový vstup do Wellness Hotela Patince****.

Vďaka dvom lístkom budete mať jedinečnú príležitosť uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Stačí, ak tento týždeň odpoviete na ďalšiu jednoduchú otázku, týkajúcu sa aktuálneho vydania motoristického časopisu Auto Motor a Šport.

**OTÁZKA: Koľko strán ponúka rozšírený časopis Auto Motor a Šport za nezmenenú cenu? (Nájdete aj na titulke časopisu)**

ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/912499905573716), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 10.12.2017! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.

Foto: www.wellnesspatince.sk


Pokračujte na ďalší príspevok »TEST HECHT COCIS RED: Ako jazdí elektrický skúter za 1599 eur?

  • Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom. Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu. Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.