Advertisement

Advertisement

FANTASTICKÁ prestavba Porsche 911 v 4 minútach

Časozberné video ako toto sa len tak nevidí. Množstvo úkonov, ktoré istý Jeff z Austrálie vykonal, je priam fascinujúce.
Vydané  Text: 


Advertisement
Screenshot z YouTube videa „Home Built DIY Dream Porsche 911 in 4 minutes“

Ak sa u nás medzi mladými zvykne hovoriť, že je niekto pán, tak tento muž z Austrálie je sám Boh.

Jeff vlastnoručne prestaval Porsche 911 do najmenšieho detailu. Opravoval motor, zváral karosériu a nosné konštrukcie, lakoval, čalúnil, šil, lepil, ohýbal kovy, skrátka vyrobil nové auto. Jediné, čo z originálu ostalo zachované, je podvozok a hrubá konštrukcia. Vlastnoručne prerobil dokonca aj výfuk a manuálne namaľoval pôvodne ošúchané logo výrobcu. Celá prestavba Porsche 911 trvala až 18 mesiacov, časozberné video má však iba niečo vyše štyroch minút. Vznikol tak unikátny pohľad na kompletnú prestavbu športového automobilu, ktorý by ste určite nemali prehliadnuť. Vrcholom celého videa je kompletné rozobratie celého motora! Jeff sa s tým skrátka nekašle a vlastnými rukami a celkom sám spraví takú generálku motora, o ktorej môžeme by iba snívať. Dychberúce na tom všetkom je, že to všetko spravil v pomerne malej garáži, na lakovanie použil prenosný altánok, aký kúpite niekde v OBI, Hornbachu či v Ikea a pri celej práci ani raz nepoužil veľký zdvihák, iba jeho malé ručné alternatívy. Úplne na konci videa v pozadí garáže vidíme na kosť rozobratý Fiat 124 Spider.
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.