Advertisement

Advertisement

Zberateľ áut prežíva najhoršie chvíle svojho života, fotky hovoria za všetko!

Oheň – dobrý sluha, zlý pán!
Vydané  Text: 


Advertisement
Zberateľ áut prišiel v priebehu niekoľkých hodín o takmer celú svoju zbierku. V garáži zhorelo až 40 vzácnych veteránov, hasiči nemali šancu niečo zachrániť. “Keď sme prišli na miesto, celá budova bola zahalená ohňom. Nemohli sme nikoho poslať dovnútra, a tak sme zaujali defenzívne taktiku,” hovorí šéf miestnych hasičov, Bruce Ferguson. Majiteľ vzácnej zbierky, Garry Cassidy, sa v tej chvíli nachádzal v Las Vegas a aj keď mu škodu preplatí poisťovňa, viac ho trápi strata niektorých jedinečných kúskov. “Nie je to o peniazoch, niektoré autá boli nenahraditeľné. Podpíšte mi šek na koľko chcete, ale tieto autá mi to nevráti.“ Príčina požiaru zatiaľ nie je známa a škodu predbežne vyčíslili na 3 milióny dolárov.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.