Advertisement

Advertisement

Honda ukázala nový Accord, vyzerá úchvatne. Bude už aj pre slovenský trh?

Vyzerá to tak, že sa v Honde nechali inšpirovať prednou maskou Passatu (máme na mysli chrómový pás na hrane kapoty), ale celkovo vyzerá nový Accord skvele.
Vydané  Text: 


Advertisement
Nová Honda Accord vo variante sedan sa konečne predviedla a my sa teraz môžeme kochať dizajnom už 10. generácie skvelého vozidla. Na Slovensku sa síce neobjavila ani 9. generácia a s tou desiatou to tiež nevyzerá dobre, môžete sa však aspoň pozrieť na to, o čo prichádzate. Aj keď nie tak úplne, veď Civic Sedan vo veľkej miere Accord dokáže alternovať, a to nielen priestorovo, ale aj samotným charakterom a jazdnými vlastnosťami.
**Viac fotografií nájdete v galérii k článku.**
Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.