Advertisement

Advertisement

Top Gear predáva auto za rozumnú cenu, vieme koľko stojí!

Ide zrejme o najslávnejšiu Kiu Cee´d na svete!
Vydané  Text: 


Advertisement
Top Gear mal hneď niekoľko áut, v ktorých si rôzne celebrity zmerali svoje šoférske zručnosti. Kia Cee´d slúžila medzi rokmi 2010 a 2013. Je vybavená bezpečnostným rámom, športovými sedadlami a viacbodovými pásmi.


Zvláštnosťou tiež je, že sa jedná o kus s automatickou prevodovkou. Top Gear sa tak ponaučil z minulosti, kedy mali niektoré celebrity problém s tradičným spôsobom radenia. Kiu Cee´d už mali pre istotu aj s automatom. Kto v tomto konkrétnom aute jazdil? Spevák Will.I.Am, herečka Amber Heard, rocková legenda Alice Cooper či politik John Prescott.


Automobil má kompletnú servisnú históriu a dobrý technický stav. Prípadný záujemca si tak bude musieť prichystať 4 500 libier, čo je v prepočte zhruba 5 000 eur. Zberateľská hodnota však môže byť v budúcnosti oveľa vyššia.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.