Internet sa nevie zhodnúť, kto je na vine. Cyklista alebo kamionista?

Cyklista unikol smrti iba o centimetre. Internet sa teraz háda, kto je na virálnom videu zodpovedný na nehodu.
Vydané Text: 

Videokamera pripevnená na cyklistickej prilbe zachytila nie úplne ojedinelý stret medzi motorovým vozidlom a cyklistom vo Veľkej Británii. Nikomu sa nič nestalo, ale od cyklistu delili od smrti iba centimetre a jeden zlý pohyb. Kto je na vine, kamionista alebo ten, kto sedel na bicykli a jazdil po korektne vyznačenej trase?

Video, ktoré na YouTube zverejnil istý Simon Burrell iba pred niekoľkými týždňami, vyvolalo búrlivú diskusiu. Video má 240-tisíc zhliadnutí a viac ako 1300 komentárov. Incident sa odohrá v čase 1:08. Je zjavné, že sa odohral práve na mieste, na ktorom sa cesta mierne zužovala a kamionista na pravej strane kabíny nemohol cyklistu vľavo vidieť. Zreteľne vidieť je aj to, že cyklista mierne zmenil svoju trasu smerom ku kamiónu, ktorý sa takisto viac priblížil k okraju vozovky. **Čo si myslíte o vine a nevine účastníkov tohto incidentu?**
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.